DNI ADAPTACYJNE 2020

Szanowni Rodzice !
Dni adaptacyjne
    Czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, powoduje dokonanie zmian w organizacji dni adaptacyjnych.
     Planujemy zorganizować zajęcia adaptacyjne dla dzieci,                                                  w dniach 26 i 27 sierpnia 20120r.
Z uwagi na obecnie funkcjonujące wytyczne GIS dotyczące ilości osób w sali, planujemy dla każdego dziecka wraz z rodzicem - jeden dzień pobytu w przedszkolu.
Prosimy  na bieżąco śledzić  stronę internetową – szczegółowe informacje dotyczące sposobu przeprowadzenia dni adaptacyjnych będą podane w drugiej połowie sierpnia, gdyż będzie to uzależnione od aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju.
                                                                           z poważaniem
                                                                          Sławomira Polcyn
Szanowni Rodzice!
Dni adaptacyjne

Planujemy zorganizować zajęcia adaptacyjne dla dzieci, w dniach 26 i 27 sierpnia 2020r.

Sławomira Polcyn