zwiększ czcionkę zmień kontrast

Orzeł Biały - Godło Polski logotyp BIP

Aktualności

Dyżur wakacyjny

Uwaga Rodzice,
w dniach 1-31.07.2024r., przedszkole jest nieczynne. Dyżur pełni Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Buku . Od 1-30.08.2024r., dyżur pełni Przedszkole Krasnala Hałabały .
Zapisy na lipiec i sierpień u wychowawców grup do dnia 25 czerwca.

Projekt "Poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej w Mieście i Gminie Buk"

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie "Poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej w Mieście i Gminie Buk" dofinansowanego w ramach Programu Regionalnego "Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027"

Data rozpoczęcia projektu : 2024-08-01 

Data zakończenia projektu : 2027-06-30

Nazwa Programu Regionalnego : Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

Celem projektu jest poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej na terenie Miasta i Gminy Buk, poprzez rozwinięcie Przedszkola im. Krasnala Hałabały w Buku jako miejsca holistycznego rozwoju dzieci, zgodnego z ich indywidualnymi potrzebami, poprzez oferowanie zajęć dodatkowych, kompensacyjnych i wyrównujących szanse dla dzieci oraz rozwijanie kompetencji kadry.

 

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

W Przedszkolu im. Krasnala Hałabały poszerzamy wachlarz bezpłatnych zajęć dodatkowych tj.: zajęcia taneczno-teatralne, sportowe oraz ze specjalistami: psychologiem, pedagogiem i logopedą. Zajęcia te realizowane będą w ramach projektu unijnego "Poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej w Mieście i Gminie Buk nr FEWP.06.07-IZ.00-0071/23".

REKRUTACJA 2024/2025

ELEKTRONICZNA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI  2024/2025

 

W dniach 19 – 23.02.2024 r.

Podstawą przyjęcia dziecka kontynuującego edukację przedszkolną w dotychczasowej placówce  w roku szkolnym 2024/2025 jest złożenie  wypełnionej „Deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego”.

 

Druk deklaracji  dostępny od 19 lutego   http://nabor.pcss.pl/  należy się zalogować  wypełnić i podpisany wydruk złożyć w biurze przedszkola

(...)

 

Na zawsze w naszych sercach..

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej kochanej Pani Iwonki Bałut. W tym trudnym czasie żałoby łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi.
Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola im. Krasnala Hałabały w Buku.

Wigilia i Gwiazdor

Dnia 21 grudnia odbędzie się w każdej grupie Wigilia oraz przyjdzie do dzieci Gwiazdor. 

W tym dniu odbędzie się również sesja zdjęciowa z całą grupą oraz indywidualna z Gwiazdorem.

JASEŁKA 2023

Jasełka odbędą się w poszczególnych grupach w dniach...

Program Edukacyjny ,,Dwujęzyczne Dzieci”

Program Edukacyjny ,,Dwujęzyczne Dzieci”
W tym roku nasze przedszkole realizuje Program Powszechnej Dwujęzyczności ,,Dwujęzyczne dzieci”. Wychowawcy grup wraz z nauczycielem języka angielskiego starają się, aby drugi język towarzyszył dzieciom w czasie zabaw i zajęć w sposób przystępny i naturalny, równolegle do języka polskiego.
Okres przedszkolny to czas szczególnej wrażliwości językowej, dlatego tak ważne jest to, żeby język angielski był obecny w czasie różnych aktywności! W każdej z naszych grup już na dobre zadomowiły się maskotki, które pomagają w nauce. W grupach młodszych dzieci 3 i 4-letnich są to kolorowe żuczki, a w grupach dzieci 5 i 6-letnich Tom, Keri wraz z psem i kotem.
W tym roku nasze przedszkole realizuje Program Powszechnej Dwujęzyczności ,,Dwujęzyczne dzieci”. Wychowawcy grup wraz z nauczycielem języka angielskiego starają się, aby drugi język towarzyszył dzieciom w czasie zabaw i zajęć w sposób przystępny i naturalny, równolegle do języka polskiego. Okres przedszkolny to czas szczególnej wrażliwości językowej, dlatego tak ważne jest to, żeby język angielski był obecny w czasie różnych aktywności! W każdej z naszych grup już na dobre zadomowiły się maskotki, które pomagają w nauce. W grupach młodszych dzieci 3 i 4-letnich są to kolorowe żuczki, a w grupach dzieci 5 i 6-letnich Tom, Keri wraz z psem i kotem.
Zdjęcia z zajęć można zobaczyć w galerii.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy na zebrania z rodzicami, które odbęda się w poszczególnych grupach dnia 7 września 2023, o godz. 16:30 w oddziałąch w szkole oraz o 17:00 w przedszkolu. ZAPRASZAMY

Nowy rok przedszkolny 2023/2024

Rozpoczynamy nowy rok przedszkolny 2023/2024 dnia 1 września (piątek) 2023r. Zapraszamy i czekamy za Wami- Przedszkolakami! :)

WAKACJE

Szanowni Rodzice,

w okresie wakacyjnym nasze przedszkole pracować będzie od 3 do 31 lipca w godzinach 6:30 do  16:30.

W sierpniu przedszkole będzie nieczynne, dyżur będzie pełnić Przedszkole Sióstr Miłosierdzia w Buku.

Prosimy o zapisywanie dzieci do 23 czerwca u Wychowawczyń grup z zaznaczeniem dokładnego terminu uczęszczania.

Dziękujemy

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1014 15 następna »