zwiększ czcionkę zmień kontrast

Orzeł Biały - Godło Polski logotyp BIP

Aktualności

Program Edukacyjny ,,Dwujęzyczne Dzieci”

Program Edukacyjny ,,Dwujęzyczne Dzieci”
W tym roku nasze przedszkole realizuje Program Powszechnej Dwujęzyczności ,,Dwujęzyczne dzieci”. Wychowawcy grup wraz z nauczycielem języka angielskiego starają się, aby drugi język towarzyszył dzieciom w czasie zabaw i zajęć w sposób przystępny i naturalny, równolegle do języka polskiego.
Okres przedszkolny to czas szczególnej wrażliwości językowej, dlatego tak ważne jest to, żeby język angielski był obecny w czasie różnych aktywności! W każdej z naszych grup już na dobre zadomowiły się maskotki, które pomagają w nauce. W grupach młodszych dzieci 3 i 4-letnich są to kolorowe żuczki, a w grupach dzieci 5 i 6-letnich Tom, Keri wraz z psem i kotem.
W tym roku nasze przedszkole realizuje Program Powszechnej Dwujęzyczności ,,Dwujęzyczne dzieci”. Wychowawcy grup wraz z nauczycielem języka angielskiego starają się, aby drugi język towarzyszył dzieciom w czasie zabaw i zajęć w sposób przystępny i naturalny, równolegle do języka polskiego. Okres przedszkolny to czas szczególnej wrażliwości językowej, dlatego tak ważne jest to, żeby język angielski był obecny w czasie różnych aktywności! W każdej z naszych grup już na dobre zadomowiły się maskotki, które pomagają w nauce. W grupach młodszych dzieci 3 i 4-letnich są to kolorowe żuczki, a w grupach dzieci 5 i 6-letnich Tom, Keri wraz z psem i kotem.
Zdjęcia z zajęć można zobaczyć w galerii.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy na zebrania z rodzicami, które odbęda się w poszczególnych grupach dnia 7 września 2023, o godz. 16:30 w oddziałąch w szkole oraz o 17:00 w przedszkolu. ZAPRASZAMY

Nowy rok przedszkolny 2023/2024

Rozpoczynamy nowy rok przedszkolny 2023/2024 dnia 1 września (piątek) 2023r. Zapraszamy i czekamy za Wami- Przedszkolakami! :)

WAKACJE

Szanowni Rodzice,

w okresie wakacyjnym nasze przedszkole pracować będzie od 3 do 31 lipca w godzinach 6:30 do  16:30.

W sierpniu przedszkole będzie nieczynne, dyżur będzie pełnić Przedszkole Sióstr Miłosierdzia w Buku.

Prosimy o zapisywanie dzieci do 23 czerwca u Wychowawczyń grup z zaznaczeniem dokładnego terminu uczęszczania.

Dziękujemy

OPATRUNEK NA RATUNEK- zbiórka charytatywna

UWAGA!!!

Opatrunek na ratunek- zbiórka charytatywna


 

Społeczność przedszkolna postanowiła po raz kolejny pomóc polskim misjonarzom i przyłączyć się do Akcji Fundacji Redemptoris Missio

„Opatrunek na ratunek".

W naszym przedszkolu akcja będzie trwała do dnia 13 marca 2023r.

Rekrutacja 2023/2024

W dniach od 20.02.2023 r. – 24.02.2023 r.

Podstawą przyjęcia dziecka kontynuującego edukację przedszkolną w dotychczasowej placówce  w roku szkolnym 2023/2024 jest złożenie  wypełnionej „Deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego”.

 

Druk deklaracji  dostępny od 20 lutego (...)

Ferie zimowe 2023

Drodzy Rodzice!

Dzieci, które będą korzystały z usług przedszkola w czasie ferii w dniach 30.01.-12.02.2023, prosimy o informacje do dnia 25.01.2023 u wychowawczyń grup.

Dziękujemy

ZEBRANIA Z RODZICAMI

Zapraszamy na zebrania z rodzicami, które odbędą się:

25 stycznia o godz. 17:00 w przedszkolu

26 stycznia o godz. 17:00 w oddziałach w szkole.

Balik karnawałowy

 

BALIK KARNAWAŁOWY z animatorami odbędzie się w dniu 17 stycznia 2023.

Sala Doświadczania Świata- WzMOCnij swoje otoczenie

Sala Doświadczania Świata w Przedszkolu im. Krasnala Hałabały w Buku już działa Mieszkańcy Buku mogą już korzystać z wielozmysłowej stymulacji w sali doświadczania świata, która znajduje się w przedszkolu im. Krasnala Hałabały w Buku przy ul. Kpt.W.Wegnera 10. Przestrzeń sali wyposażono w urządzenia stymulujące rozwój zmysłów. Projekt zrealizowano w ramach programu "WzMOCnij swoje otoczenie" zorganizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne...

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1013 14 następna »