zwiększ czcionkę zmień kontrast

Orzeł Biały - Godło Polski logotyp BIP

Akcja PUSZKA DLA MALUSZKA, EPIDEMIA GŁODU

 


Misjonarze biją na alarm i proszą o pomoc żywnościową dla swoich podopiecznych. W związku z pandemią koronawirusa w Afryce zaczyna panować głód. Organizacja Narodów Zjednoczonych szacuje, że liczba osób poważnie zagrożonych głodem podwoi się w tym roku, osiągając poziom 260 milionów. Państwa poszczególnych krajów wprowadziły nakaz izolacji. Duża część z Afrykańczyków to osoby, które nie są w stanie się wyżywić, jeśli codziennie nie pracują. Mieszkańcy Afryki nie robią zapasów, dlatego każdy dzień bez zajęcia oznacza dzień bez pożywienia dla nich i ich rodzin.

 

Wywołany epidemią problem głodu będzie narastał. Możemy jednak pomóc misjonarzom i ich podopiecznym. Zgromadzone środki przekażemy do najbardziej potrzebujących ośrodków misyjnych. Pomożemy przejść przez ten trudny czas najbardziej bezbronnym i pokrzywdzonym przez los.

 

Prosimy, nie bądź obojętny!

 

Wpłaty można kierować na konto Fundacji, koniecznie z dopiskiem „Epidemia głodu”

Fundacja Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio, ul. Junikowska 48, 60-163 Poznań

Nr konta: 09 1090 2255 0000 0005 8000 0192

 

oraz bezpośrednio na stronie fundacji

 link: https://medycynamisjach.org/puszka-dla-maluszka-epidemia-glodu

 

DZIĘKUJEMY!!