PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW I DZIECI

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Waldka.

Cała społeczność przedszkolna jest niezmiernie poruszona Państwa zaangażowaniem i tak licznym udziałem w konkursie poświęconym zbiórce środków na leczenia Waldka. Otrzymaliśmy ogromną ilość stroików, której część została wystawiona na licytację w grupie „Ostatnia szansa dla Waldka”. Zorganizowaliśmy również kiermasz charytatywny w przedszkolu, na którym były wystawione stroiki, kartki wielkanocne oraz prace plastyczne dzieci z naszej placówki. Z akcji została zebrana kwota w wysokości 638,71 zł, która została przekazana organizatorom zbiórki. Ponadto w oddziale przedszkolnym odbyły się również trzy kiermasze, gdzie zebrano 915,71 zł w grupie Jeżyki, 480,00 zł w grupie Sarenki oraz 370,00 zł w grupie Liski. Grupa Liski wystawiła także na aukcję dwa duże zające, które zasiliły zbiórkę na kwotę 410,00 zł.

Z całego serca dziękujemy Państwu za pomoc, zaangażowanie w tak szczytnym celu. Wiemy, jak ważne jest, aby uczyć młode pokolenia już od najmłodszych lat pomocy osobom, które tego potrzebują.

Rodzinie, Przyjaciołom Waldka składamy szczere kondolencje, łącząc się w bólu.

Magda Gorzaniak