zwiększ czcionkę zmień kontrast

Orzeł Biały - Godło Polski logotyp BIP

Program Cykl Kariery

 

Przełamujemy temat tabu- środki menstruacyjne dostępne w naszym przedszkolu.
Przedszkole im. Krasnala Hałabały  włączyło się do programu #CyklKariery prowadzonego przez Kulczyk Foundation.  #CyklKariery to ogólnopolski program dla pracodawców. Program wspomaga tworzenie przyjaznych miejsc pracy dla wszystkich pracowników. Priorytetem programu  jest zdrowie i dobre samopoczucie każdej kobiety, która zmaga się z problemem menstruacyjnym. Celem   #CyklKariery jest upowszechnienie dostępu do środków menstruacyjnych w miejscach pracy i zdjęcie tabu z naturalnego zjawiska, jakim jest miesiączka. Więcej o programie na >>>https://cyklkariery.plPrzełamujemy temat tabu- środki menstruacyjne dostępne w naszym przedszkolu.

Przełamujemy temat tabu- środki menstruacyjne dostępne w naszym przedszkolu.


Przedszkole im. Krasnala Hałabały włączyło się do programu #CyklKariery prowadzonego przez Kulczyk Foundation. #CyklKariery to ogólnopolski program dla pracodawców. Program wspomaga tworzenie przyjaznych miejsc pracy dla wszystkich pracowników. Priorytetem programu jest zdrowie i dobre samopoczucie każdej kobiety, która zmaga się z problemem menstruacyjnym. Celem #CyklKariery jest upowszechnienie dostępu do środków menstruacyjnych w miejscach pracy i zdjęcie tabu z naturalnego zjawiska, jakim jest miesiączka. Więcej o programie na >>>https://cyklkariery.pl/