zwiększ czcionkę zmień kontrast

Orzeł Biały - Godło Polski logotyp BIP

Projekt "Poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej w Mieście i Gminie Buk"

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie "Poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej w Mieście i Gminie Buk" dofinansowanego w ramach Programu Regionalnego "Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027"

Data rozpoczęcia projektu : 2024-08-01 

Data zakończenia projektu : 2027-06-30

Nazwa Programu Regionalnego : Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

Celem projektu jest poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej na terenie Miasta i Gminy Buk, poprzez rozwinięcie Przedszkola im. Krasnala Hałabały w Buku jako miejsca holistycznego rozwoju dzieci, zgodnego z ich indywidualnymi potrzebami, poprzez oferowanie zajęć dodatkowych, kompensacyjnych i wyrównujących szanse dla dzieci oraz rozwijanie kompetencji kadry.