zwiększ czcionkę zmień kontrast

Orzeł Biały - Godło Polski BIP

"UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAĆ" A.Świć

"UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAĆ" EduSense A. Świć - program realizują: grupa LISKI, grupa PSZCZÓŁKI, grupa SARENKI.

Program edukacyjny ,,Uczymy Dzieci Programować” to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci. Logiczne, algorytmiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów, szukanie różnych rozwiązań, analizowanie ich i wybieranie tych najbardziej optymalnych to umiejętności, które warto kształcić już od najmłodszych lat. Ich uniwersalność sprawia, że przydadzą się naszym dzieciom na każdym etapie ich życia.

Chcemy pokazać, że programowania można uczyć odpowiedzialnie, wplatając je do codziennych aktywności dydaktycznych, niezależnie od realizowanych aktualnie treści.

Więcej informacji znajdą Państwo na: https://uczymydzieciprogramowac.pl

Na stronie przedszkola pojawiły się pierwsze zdjęcia z realizacji zadań z program.