zwiększ czcionkę zmień kontrast

Orzeł Biały - Godło Polski logotyp BIP

Aktualności

Szkolenie z logopedą p. Sylwią Świdzinską-Jachną

uwaga rodzice!!!
zapraszamy serdecznie na szkolenie z logopedą p. sylwią świdzinską-jachną . temat spotkania  „metody maualnego  wywoływanie głosek”.    termin spotkania 19.11.2015 godz.17.00  w przedszkolu.
Uwaga rodzice!
Zapraszamy serdecznie na szkolenie z logopedą p. Sylwią Świdzinską-Jachną. Temat spotkania  „Metody maualnego  wywoływanie głosek”. Termin spotkania 19.11.2015 godz.17.00 w przedszkolu.

Dzień marchewki

Dnia 23 października 2015 (piątek) w przedszkolu będziemy obchodzić Dzień Marchewki.

Prosimy, aby dzieci w ten dzień miały na sobie element stroju w kolorze pomarańczowym.

Z góry dziękujemy.

Pszczółki

Drodzy Rodzice w piątek 25 września 2015 dzieci będą wykonywały kukiełki z warzyw. Proszę o przyniesienie warzywa (np. marchewki, dużego ziemniaka lub pietruszki) i ozdób, które będą mogły posłużyć jako oczka, włosy, nos (np. wełna, koraliki, guziki).

Z góry dziękuję
Anna Zimny

Ruszyło Polskie Radio Dzieciom – nowy program cyfrowy Polskiego Radia

1 kwietnia br. Polskie Radio uruchomiło nowy program skierowany do Dzieci i Rodziców – Polskie Radio Dzieciom. W ramówce znajdują się audycje z udziałem kultowych postaci – m.in. żaby Moniki i Kulfona, a także zupełnie nowych bajkowych bohaterów. Nie brakuje również programów rozwijających kreatywność i zdolności artystyczne, audycji muzycznych, edukacyjnych oraz oferty dla rodziców. Polskie Radio Dzieciom nadawane jest w technologii cyfrowej, w systemie DAB+.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »