zwiększ czcionkę zmień kontrast

Orzeł Biały - Godło Polski logotyp BIP

Komunikat Dyrektora nr 3 w sprawie zawieszenia zajęć

Komunikat w sprawie zawieszenia zajęć 

 

Działając na podstawie § 18 ust. 2a rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2020 r. poz. 1166) uprzejmie informuję : w przedmiocie zawieszenia zajęć w Przedszkolu im.Krasnala Hałabały w Buku

1. w części obejmującej,

grupa 4-5-latków ,,Motylki’’

w okresie od 30.11.2020 do 05.12.2020r.

 

Przyczyną jest zagrożenie zdrowia dzieci, wynikające z aktualnej sytuacji epidemicznej .

 

 2.w części obejmującej pozostałe grupy dzieci - Niedźwiadki, Liski, Jeżyki , Sarenki ,Wiewiórki, Pszczółki,Zajączki,Biedronki, Krasnale

W okresie od 30.11.2020 do 05.12.2020 

Przyczyną zagrożenia są wzmożone zachorowania oraz kwarantanny pracowników przedszkola i wynikający z tego brak możliwości zapewnienia dzieciom należytej opieki i bezpieczeństwa .W grupach, w których nauczyciel nie przebywa na zwolnieniu L-4, będzie prowadzona edukacja zdalna.

 

Z poważaniem

 

Sławomira Polcyn