zwiększ czcionkę zmień kontrast

Orzeł Biały - Godło Polski logotyp BIP

Program Edukacyjny ,,Dwujęzyczne Dzieci”

Program Edukacyjny ,,Dwujęzyczne Dzieci”
W tym roku nasze przedszkole realizuje Program Powszechnej Dwujęzyczności ,,Dwujęzyczne dzieci”. Wychowawcy grup wraz z nauczycielem języka angielskiego starają się, aby drugi język towarzyszył dzieciom w czasie zabaw i zajęć w sposób przystępny i naturalny, równolegle do języka polskiego.
Okres przedszkolny to czas szczególnej wrażliwości językowej, dlatego tak ważne jest to, żeby język angielski był obecny w czasie różnych aktywności! W każdej z naszych grup już na dobre zadomowiły się maskotki, które pomagają w nauce. W grupach młodszych dzieci 3 i 4-letnich są to kolorowe żuczki, a w grupach dzieci 5 i 6-letnich Tom, Keri wraz z psem i kotem.
W tym roku nasze przedszkole realizuje Program Powszechnej Dwujęzyczności ,,Dwujęzyczne dzieci”. Wychowawcy grup wraz z nauczycielem języka angielskiego starają się, aby drugi język towarzyszył dzieciom w czasie zabaw i zajęć w sposób przystępny i naturalny, równolegle do języka polskiego. Okres przedszkolny to czas szczególnej wrażliwości językowej, dlatego tak ważne jest to, żeby język angielski był obecny w czasie różnych aktywności! W każdej z naszych grup już na dobre zadomowiły się maskotki, które pomagają w nauce. W grupach młodszych dzieci 3 i 4-letnich są to kolorowe żuczki, a w grupach dzieci 5 i 6-letnich Tom, Keri wraz z psem i kotem.
Zdjęcia z zajęć można zobaczyć w galerii.